Държавен спортен календар за 2017 г.
/за мобилни устройства използвайте плъзгане наляво-надясно върху самата таблица/

Изтегли ДСК 2017

 

2017 COMPETITION DATE CITY AND CLUB ORGANISER COUNTRY CATEGORY CONTACTS
JANUARY                 
FEBRUARY                 
MARCH IT BEROE CUP 03-04/03/2017 STARA ZAGORA - BEROE CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS skhg_beroe@abv.bg
IT MEMORIAL 78 AND NT ANGELS OF BULGARIA 04-05/03/2017 SOFIA CSKA BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN eugeniastoeva@yahoo.com
NATIONAL QUALIFICATION ELIT CATEGORY 10-12/03/2017 SOFIA - AKADEMIK BULGARIA PREJUNIOR, JUNIOR, SENIOR bulrg_fed@abv.bg
IT RUMI AND ALBENA 17-19/03/2017 VARNA - CHAR DKS CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS filipa_f@abv.bg
NATIONAL TOURNAMENT JULIETA SHISHMANOVA 24-26/03/2017 BOURGAS - CHERNOMORETZ BULGARIA INDIVIDUAL JUNIORS AND SENIORS bulrg_fed@abv.bg
APRIL IT KAMCHIA CUP 30/03/-02/04/2017 KAMCHIA (VARNA) - LEVSKI ILIANA CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS clubiliana@abv.bg
IT IMPALA CUP 01-02/04/2017 STARA ZAGORA - IMPALA CUP BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS impala_sz@abv.bg
NATIONAL CHAMPIONSHIP ELIT CATEGORY 11-13/04/2017 SOFIA - LEVSKI BULGARIA PREJUNIOR, JUNIOR, SENIOR bulrg_fed@abv.bg
GYMNASTICS FOR ALL 22-23/04/2017 SOUTH ZONE - AKADEMIK SOFIA AND NORTH ZONE - ELEGANT PLEVEN BULGARIA GYMNASTICS FOR ALL elegant.pleven@abv.bg
NATIONAL TOURNAMENT ALEGRO CUP 21-22/04/2017 TARGOVISHTE - ALEGRO BULGARIA INDIVIDUAL alegrogr@abv.bg
NT SIMONA CUP 22/04/2017 SOFIA - SIVI SPORT BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS simonapeycheva@abv.bg
IT THE NECLESS OF DESSISSLAVA 28-30/04/2017 VELIKO TARNOVO - ETAR ELIT CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS etar_elit_rhythmic.club@yahoo.com
IT FAIRY UNDER THE LINDENS 27-29/04/2017 STARA ZAGORA - ELIT CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS elit_starazagora@abv.bg
 MAY  IT PHENIX CUP 12-14/05/2017 SOFIA - PHENIX CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS krasimira.filipova@gmail.com
WORLD CUP 05-07/05/2017 SOFIA BULGARIA IND AND GROUP bulrg@abv.bg and bulrg_fed@abv.bg
IT SOFIA CUP BY FIG 02-04/05/2017 SOFIA - BRGF BEFORE THE WORLD CUP BULGARIA FIG TORNAMENT JUNIORS AND SENIORS bulrg@abv.bg
NT RITMIKA 20/5/17 SOFIA (SLIVNICA)- RITMIKA BULGARIA CHILDREN AND PREJUNIOR elizabet_ritmika@abv.bg
IT SWEET LEVSKI CUP 20-21/05/2017 SOFIA - LEVSKI BULGARIA CHILDREN AND PREJUNIOR levski@rg-levski.eu
NT FLOWERS OF BULGARIA
21-22/05/2017 SOFIA - AKADEMIK BULGARIA   marietadukova@abv.bg
NATIONAL TOURNAMENT NUANS 24/5/17 SOFIA - NUANS BULGARIA CHILDREN, PREJUNIOR, JUNIOR, GYMNASTIC FOR ALL KAT B AND C maria.gateva@abv.bg
NATIONAL CHAMPIONSHIP GOLDEN HOOP 26-28/05/2017 BOURGAS - OLYMPIA BULGARIA PREJUNIOR olympiarsg@abv.bg and bulrg_fed@abv.bg
 JUNE   NATIONAL TEAM CHAMPIONSHIP 02-04/06/2017 SOFIA - LEVSKI TRIADITZA BULGARIA PREJUNIOR, JUNIOR AND SENIOR bulrg_fed@abv.bg
IT TRAKIA CUP AND FOR PRIZE MARIA PETROVA 09-11/06/2017 PLOVDIV - TRAKIA CLUB BULGARIA INDIVIDUAL AND GROUP CHILDREN AND INDIVIDUAL PREJUNIORQ JUNIOR AND SENIOR irina_trakia_pd@abv.bg
NATIONAL CHAMPIONSHIP A CATEGORY 14-18/06/2017 VARNA, KAMCHIA - GRATZIA BULGARIA PREJUNIOR, JUNIOR AND SENIOR bulrg_fed@abv.bg
IT SEA STARS AND PRIZE MIGLENA MIHAYLOVA 12-13/06/2017 VARNA, KAMCHIA- GRACIA CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS AND GROUPS CAT.B graciavarna@abv.bg
NATIONAL CHAMPIONSHIP B CATEGORY GROUPS 29/06/-02/07/2017 SOFIA - CSKA CLUB BULGARIA CHILDREN, PREJUNIOR, JUNIOR AND SENIOR bulrg_fed@abv.bg
IT MEMORIAL 78 24-25/06/2017 SOFIA - CSKA CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS eugeniastoeva@yahoo.com
IT SUMMER OF KIUSTENDIL 23-25/06/2017 KIUSTENDIL - VELBAJD CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS skvelbujd@abv.bg
IT DILIANA PRIMA 24-25/06/2017 PAZARDJUK - DILIAMNA PRIMA BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS dilyana_prima@abv.bg
IT FRIENDS OF BOURGAS 22-24/06/2017 BOURGAS - CHERNOMOREC CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS AND GROUPS rg_chernomoretz@dir.bg
 JULY NATIONAL CHAMPIONSHIP CHILDERN 07-09/07/2017 SOFIA - SLAVIA BULGARIA CHILDREN INDIVIDUAL AND GROUP bulrg_fed@abv.bg
IT OLYMPIA CUP 13-16/07/2017 BOURGAS - OLYMPIA CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS olympiarsg@abv.bg
IT THE GRACES OF THE SEA 24-29/07/2017 BOURGAS - OLYMPIA 74 CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS olympia_74@abv.bg
AUGUST            
SEPTEMBER            
OCTOBER  NATIONAL TOURNAMENT VIP 30/09/-01/10/2017 RADNEVO BULGARIA GYMNASTICS FOR ALL vip_radnevo@abv.bg
INTERNATIONAL AND NATIONAL TOURNAMENT FOR THE PRIZE OF QUEEN MARGARITA 06-08/10/2017 VARNA - CHAR AND GRACIA CLUBS BULGARIA GROUP AND INDIVIDUAL PREJUNIOR, JUNIOR AND SENIOR rsgbul@abv.bg
IT TRAKIA ELIT CUP 13-15/10/2017 PLOVDIV - TRAKIA ELIT CLUB BULGARIA GROUP AND INDIVIDULS trakiaelit@abv.bg
NT MORSKI BRIZ 14/10/17 OLYMPIA 74 - BOURGAS BULGARIA GROUP AND INDIVIDULS olympia_74@abv.bg
NATIONAL CHAMPIONSHIP CATEGORY ELIT GROUPS 28-29/10/2017 BOURGAS - CHERNOMORETZ BULGARIA PREJUNIOR, JUNIOR AND SENIOR bulrg_fed@abv.bg
 NOVEMBER  IT DILIANA CUP 04-05/11/2017 PAZARDJIK - DILIANA CLUB BULGARIA INDIVIDUAL FROM CHILDREN TO SENIORS skhg_dilqna@abv.bg
NATIONAL TOURNAMENT GALABOVO CUP 04-05/11/2017 GALABOVO - GALABOVO BULGARIA ONLY CHILDREN skhg.gulubovo@gmail.com
NATIONAL AND INTERNATIONAL TOURNAMENT DUNDEE BABY CUP 18-19/11/2017 SOFIA LEVSKI ILIANA BULGARIA CHILDREN clubiliana@abv.bg
IT DANUBE PERL 10-12/11/2017 RUSE - AKRO BULGARIA INDIVIDUAL sk_akro@abv.bg
NATIONAL CHAMPIONSHIP CATEGORY B INDIVIDUAL 23-26/11/2017 VELIKO TARNOVO - ETAR ELIT CLUB BULGARIA CHILDREN, PREJUNIOR, JUNIOR AND SENIOR bulrg_fed@abv.bg
DECEMBER NATIONAL CHAMPIONSHIP GYMNASTICS FOR ALL 02-03/12/2017   BULGARIA FOR ALL bulrg_fed@abv.bg
IT NIKULDEN 04-06/12/2017 BOURGAS - CHERNOMOREC CLUB BULGARIA INDIVIDUAL CHILDREN rg_chernomoretz@dir.bg
NT AND IT WINTER PRINCESSES 09-10/12/2017 VELIKO TARNOVO - ETAR ELIT BULGARIA INDIVIDUAL AND GROUP etar_elit_rhythmic.club@yahoo.com
IT CHRISTMAS STARS 16/12/17 MEZDRA - ANELIA CLUB BULGARIA INDIVIDUAL AND GROUPS FOR CHILDREN - GYMNASTRADA skanelia_mz@abv.bg

IT - INTERNATIONAL TOURNAMENT
NT - NATIONAL TOURNAMENT ORGANIZE BY SPORT CLUBS
NATIONAL CHAMPIONSHIP - OFFICIAL NATIONAL CHAMPIONSHIPS


Държавен спортен календар за 2018 г.
/за мобилни устройства използвайте плъзгане наляво-надясно върху самата таблица/

Изтегли ДСК 2018
2018 СЪСТЕЗАНИЕ ДАТА ГРАД И КЛУБ ДОМАКИН ДЪРЖАВА КАТЕГОРИЯ КОНТАКТИ
ЯНУАРИ            
ФЕВРУАРИ МТ ОЛИМПИЯ 74 09-10.02/2018 СОФИЯ - ОЛИМПИЯ 74 БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ olympia_74@abv.bg
МТ КУПА "БЕРОЕ" 23-25.02./2018 СТАРА ЗАГОРА - БЕРОЕ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ skhg_beroe@abv.bg
МАРТ НТ АНГЕЛИТЕ НА БЪЛГАРИЯ 03-04.03./2018 СОФИЯ - ЦСКА БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ДЕЦА eugeniastoeva@yahoo.com
НАЦИОНАЛНА КВАЛИФИКАЦИЯ КАТЕГОРИЯ "ЕЛИТ" И "А" 07-11.03./2018 СОФИЯ - АКАДЕМИК БЪЛГАРИЯ ДМВ, ДСВ, ЖЕНИ bulrg_fed@abv.bg
ДП "ЖУЛИЕТА ШИШМАНОВА" 15-18.03./2018 БУРГАС - ЧЕРНОМОРЕЦ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО - ДСВ И ЖЕНИ bulrg_fed@abv.bg
МТ РУМИ И АЛБЕНА 23-25.03./2018 ВАРНА - ЧАР ДКС БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ filipa_f@abv.bg
МТ КУПА "СОФИЯ" ПО ФИГ 27-28.03/2018 СОФИЯ - БФХГ БЪЛГАРИЯ ТУРНИР ПО ФИГ - ДСВ И ЖЕНИ bulrg@abv.bg
СВЕТОВНА КУПА 30.03.-01.04./2018 СОФИЯ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО И АНСАМБЪЛ bulrg@abv.bg and bulrg_fed@abv.bg
АПРИЛ            
ДП "ЗЛАТЕН ОБРЪЧ" 12-15.04./2018 ПАНАГЮРИЩЕ - ДИЛЯНА ПРИМА + МЕРИ ДЕНС БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО - ДМВ dilyana_prima@abv.bg and bulrg_fed@abv.bg
МТ ФЕЯ ПОД ЛИПИТЕ 20-22.04/2018 СТАРА ЗАГОРА - ЕЛИТ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ elit_starazagora@abv.bg
МТ КУПА "ФЕНИКС" 20-22.04./2018 СОФИЯ - ФЕНИКС БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ krasimira.filipova@gmail.com
ДП КАТЕГОРИЯ "А" 26-28.04./2018 ВАРНА - ЧАР ДКС БЪЛГАРИЯ ДСВ, ЖЕНИ bulrg_fed@abv.bg
НТ КУПА "СИМОНА" 28.04./2018 СОФИЯ - СИ ВИ СПОРТ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ simonapeycheva@abv.bg
МАЙ            
НТ "АЛЕГРО КЪП" 03-05.05./2018 TЪРГОВИЩЕ - АЛЕГРО БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО alegrogr@abv.bg
МТ "ПРИЯТЕЛИ НА БУРГАС" 03-05.05./2018 БУРГАС - ЧЕРНОМОРЕЦ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ И АНСАМБЛИ rg_chernomoretz@dir.bg
МТ "ПРИЯТЕЛИ НА КХГ ПИРИН" 04-05.05./2018 БЛАГОЕВГРАД - ПИРИН БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО И АНСАМБЪЛ khgpirin@abv.bg
ИТ КУПА "КАМЧИЯ" 05-06.05./2018 ВАРНА, КАМЧИЯ - ЛЕВСКИ ИЛИАНА БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ clubiliana@abv.bg
ДП КАТЕГОРИЯ "ЕЛИТ" 10-13.05./2018 ПЛОВДИВ - ТРАКИЯ БЪЛГАРИЯ ДМВ, ДСВ, ЖЕНИ bulrg_fed@abv.bg
ДОП 17-20.05./2018 ПАНАГЮРИЩЕ - ЛЕВСКИ-ТРИАДИЦА и МЕРИ ДЕНС БЪЛГАРИЯ ДМВ, ДСВ, ЖЕНИ bulrg_fed@abv.bg
НТ НЮАНС 24.05./2018 СОФИЯ - НЮАНС БЪЛГАРИЯ ДЕЦА, ДМВ, ДСВ И МАСОВ СПОРТ КАТЕГОРИЯ B И C maria.gateva@abv.bg
МТ КУПА "ЛЕВСКИ" И ПРИЗ "МАРГАРИТА РАНГЕЛОВА" 24-25.05./2018 СОФИЯ - ЛЕВСКИ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ levski@rg-levski.eu
НТ СОФИЯ СПОРТ 24-27.05./2018 СОФИЯ - СОФИЯ СПОРТ БЪЛГАРИЯ ДЕЦА, ДМВ, ДСВ И МАСОВ СПОРТ КАТЕГОРИЯ B И C KShikerova@gmail.com
ЮНИ            
ЗП МАСОВ СПОРТ - ЗОНА ЮГ 01.06./2018 ПАЗАРДЖИК - ДИЛЯНА ПРИМА БЪЛГАРИЯ ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ dilyana_prima@abv.bg
ЗП МАСОВ СПОРТ - ЗОНА СЕВЕР     БЪЛГАРИЯ МАСОВ СПОРТ  
МТ ДИЛЯНА ПРИМА 02-03.06./2018 ПАЗАРДЖИК - ДИЛЯНА ПРИМА БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ dilyana_prima@abv.bg
МТ КУПА"АИДА" 01-03.06./2018 ХАСКОВО - АИДА БЪЛГАРИЯ ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ skxgaidahaskovo@abv.bg
НТ ЦВЕТЯТА НА БЪЛГАРИЯ 02-03.06./2018 СОФИЯ - АКАДЕМИК БЪЛГАРИЯ ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ marietadukova@abv.bg
МТ КУПА "ИМПАЛА" 02-03.06./2018 СТАРА ЗАГОРА - ИМПАЛА БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ impala_sz@abv.bg
НТ РИТМИКА 09-10.06./2018 СОФИЯ (СЛИВНИЦА) - РИТМИКА БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО - ДЕЦА И ДМВ elizabet_ritmika@abv.bg
ДП АНСАМБЛИ КАТЕГОРИЯ "Б" 08-10.06./2018 СТАРА ЗАГОРА - БЕРОЕ БЪЛГАРИЯ ДЕЦА, ДМВ, ДСВ И ЖЕНИ bulrg_fed@abv.bg
ИТ КУПА "ТРАКИЯ" И ПРИЗ МАРИЯ ПЕТРОВА 15-17.06./2018 ПЛОВДИВ - ТРАКИЯ БЪЛГАРИЯ ИНД. И АНС. ДЕЦА И ИНД. ДМВ, ДСВ И ЖЕНИ irina_trakia_pd@abv.bg
МТ МЕМОРИАЛ 78 16-17.06./2018 СОФИЯ - ЦСКА БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ eugeniastoeva@yahoo.com
МТ КЮСТЕНДИЛСКО ЛЯТО 16-17.06./2018 КЮСТЕНДИЛ - ВЕЛБЪЖД БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ skvelbujd@abv.bg
МТ МОРСКИ ГРАЦИИ И ПРИЗ МИГЛЕНА МИХАЙЛОВА 17-19.06./2018 ВАРНА, КАМЧИЯ - ГРАЦИЯ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ И АНСАМБЛИ КАТ. Б graciavarna@abv.bg
ДП ДЕЦА И ДМВ КАТЕГОРИЯ "А" 21-24.06./2018 ВАРНА, КАМЧИЯ - ГРАЦИЯ БЪЛГАРИЯ ДЕЦА ИНДИВИДУАЛНО И АНСАМБЪЛ И ДМВ ИНДИВИДУАЛНО bulrg_fed@abv.bg
МТ КУПА "АКАДЕМИК" - ЛЯТО 29.06.01.07./2018 СОФИЯ - АКАДЕМИК БЪЛГАРИЯ ВСИЧКИ ВЪЗРАСТИ marietadukova@abv.bg
МТ ОГЪРЛИЦАТА НА ДЕСИСЛАВА 30.06-01.07./2018 ВЕЛИКО ТЪРНОВО - ЕТЪР ЕЛИТ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ etar_elit_rhythmic.club@yahoo.com
ЮЛИ            
МТ КУПА "ОЛИМПИЯ" 05-08.07/2018 БУРГАС - ОЛИМПИЯ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ olympiarsg@abv.bg
МТ МОРСКИ ГРАЦИИ 27-29.07/2018 БУРГАС - ОЛИМПИЯ 74 БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ olympia_74@abv.bg
СЕПТЕМВРИ МТ И НТ ЗА ПРИЗ ЦАРИЦА МАРГАРИТА 01-02.09./2018 ВАРНА - ЧАР ДКС И ГРАЦИЯ БЪЛГАРИЯ АНСАМБЪЛ И ИНДИВИДУАЛНО ДМВ, ДСВ И ЖЕНИ rsgbul@abv.bg
СВЕТОВНА ПЪРВЕНСТВО 09-16.09./2018 СОФИЯ - БФХГ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО И АНСАМБЪЛ ЖЕНИ bulrg_fed@abv.bg
ОКТОМВРИ МТ КУПА "ТРАКИЯ ЕЛИТ" 05-07.10./2018 ПЛОВДИВ - ТРАКИЯ ЕЛИТ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО И АНСАМБЪЛ trakiaelit@abv.bg
НТ КУПА "БЛАГОЕВГРАД" 13-14.10./2018 БЛАГОЕВГРАД - ПИРИН БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО И АНСАМБЪЛ khgpirin@abv.bg
МТ "ПАНАГЮРСКО СЪКРОВИЩЕ И ПРИЗ РЕНЕТА КАМБЕРОВА" 13-14.10./2018 ПАНАГЮРИЩЕ - МЕРИ ДЕНС БЪЛГАРИЯ   marydance@abv.bg
МТ ЗЛАТНА КУПА "ЛОКОМОТИВ И ПРИЗ ИЛИАНА РАЕВА 20-21.10./2018 СОФИЯ - ЛОКОМОТИВ БЪЛГАРИЯ   velkova91@abv.bg
ДП АНСАМБЛИ 26-28.10./2018 СОФИЯ - ЛЕВСКИ ИЛИАНА БЪЛГАРИЯ ДМВ, ДСВ, ЖЕНИ bulrg_fed@abv.bg
НОЕМВРИ            
МТ КУПА "ДИЛЯНА" 03-04.11./2018 ПАЗАРДЖИК - ДИЛЯНА БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ skhg_dilqna@abv.bg
МТ И НТ КУПА "ДЪНДИ" 10-11.11./2018 СОФИЯ - ЛЕВСКИ ИЛИАНА БЪЛГАРИЯ ДЕЦА clubiliana@abv.bg
МТ ДУНАВСКА ПЕРЛА   РУСЕ - АКРО БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО sk_akro@abv.bg
ДП ИНДИВИДУАЛНО КАТЕГОРИЯ Б 15-18.11./2018 СТАРА ЗАГОРА - ЕЛИТ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО ОТ ДЕЦА ДО ЖЕНИ bulrg_fed@abv.bg
НТ И МТ ЗИМНИ ПРИНЦЕСИ 24-25.11./2018 ВЕЛИКО ТЪРНОВО - ЕТЪР ЕЛИТ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО И АНСАМБЪЛ etar_elit_rhythmic.club@yahoo.com
ДП МАСОВ СПОРТ - ГИМНАСТРАДА 01-02.12.2018   БЪЛГАРИЯ МАСОВ СПОРТ bulrg_fed@abv.bg
ДЕКЕМВРИ            
МТ НИКУЛДЕН 04-06.12./2018 БУРГАС - ЧЕРНОМОРЕЦ БЪЛГАРИЯ ДЕЦА rg_chernomoretz@dir.bg
МТ КУПА "АКАДЕМИК" - ЗИМА 06-09.12./2018 СОФИЯ - АКАДЕМИК БЪЛГАРИЯ   marietadukova@abv.bg
МТ КОЛЕДНИ ЗВЕЗДИЧКИ 15.12./2018 МЕЗДРА - АНЕЛИЯ БЪЛГАРИЯ ИНДИВИДУАЛНО И АНСАМБЪЛ ЗА ДЕЦА - ГИМНАСТРАДА skanelia_mz@abv.bg

МТ - МЕЖДУНАРОДЕН ТУРНИР
НТ - НАЦИОНАЛЕН ТУРНИР ОРГАНИЗИРАН ОТ СПОРТНИТЕ КЛУБОВЕ
ДП - ОФИЦИАЛНИ ДЪРЖАВНИ ПЪРВЕНСТВА НА БФХГ

* Приет от УС на БФХГ с Решение № 5,Протокол № 169 от 16.11.2017 г.
Подробна информация за състезанията от Световната купа
в София

button
Пишете ни!
1000 оставащи символи